ODHAD CENY NEMOVITOSTI

Chcete si zdarma nechat spočítat odhad ceny své nemovitosti?

Vyzkoušejte naše bezplatné nástroje!

Blank (8).png

RealBot

logo.png

Odhad ceny nemovitosti je klíčem k výhodnému prodeji. Neexistuje ale kalkulačka, která by ho vypočítala se stoprocentní spolehlivostí. Odhad nemovitosti ovlivňují desítky faktorů, jako je lokalita, výměra a dispozice nebo technický stav nemovitosti.

dreamstime_xxl_49540955.jpg

Tržní odhad nemovitosti je možné si nechat spočítat na celé řadě míst, a to jak online, tak osobně. Pokud chcete rychle zjistit odhad ceny své nemovitosti, můžete k tomu využít naši službu Odhadycz.cz, nebo našeho věrného RealBota. Pouze zadáte základní vlastnosti vaší nemovitosti a během dvou minut znáte výsledek.

Vždy ale počítejte s faktem, že online odhad ceny nemovitosti je pouze rámcový. V každém případě je lepší, aby cenu dále upřesnil makléř z masa a kostí, který se na realitním trhu orientuje nejlépe. Proto si vždy vybírejte realitního experta, kterému můžete věřit.

V případě zájmu o bezplatný odhad ceny nemovitosti mi na sebe zanechte kontakt. Odhad ceny si můžete nechat spočítat na Odhadycz.cz nebo pomocí Facebooku a našeho RealBota.

Pokud chcete bezplatně spočítat prodejní cenu vaší nemovitosti, neváhejte mě přímo kontaktovat nebo mi zanechte vzkaz ve formuláři.